Weekend - Główne rynki światowe są zamknięte 
 Symbol np: ^SPX   
 Symbol np: ^SPX   
Login i hasło     zapisz  
▼ Quotes  
nie, 16 gru 2018, 1:58 CET, NY 19:58, Londyn 0:58, Tokio 9:58 
REKLAMA
REKLAMA 
 Rynek
AQ
ON | OFF
WIG58780.55-0.29% 12-14
WIG202303.41-0.31%12-14
WIG20 Fut2303-0.22%12-14
WIG20USD606.38-0.73%12-14
mWIG404066.57-0.25%12-14
sWIG8010808.30-0.24%12-14

S&P5002599.95-1.91%12-14
Nasdaq6910.66-2.26%12-14
EUR/PLN4.29195-0.08%12-14
USD/PLN3.79713+0.40%12-14
EUR/USD1.13032-0.48%12-14
Ropa WTI51.20-2.62%12-14
Złoto1238.43-0.34%12-14

GPW | Świat: Indeksy - Waluty
REKLAMA
 W Serwisie
Komentarze
Market On-line
Notowania
Ulubione, WIG20, GPW Akcje, Indeksy, Towary, Obligacje, Waluty...
Wiadomości
Depesze, Biznes, Kraj, Świat...
Inne
Wykresy HTML5, Ticker Rank, Sonda, Ranking akcjonariuszy, Transakcje pakietowe...

 Statystyka Sesji
Akcje GPWpią, 14 gru, 17:10
Wolumen:92 821 406
Obrót (PLN):796 573 975
Rosnące:140 (35.4%)
Spadające:164 (41.4%)
Bez zmian:92 (23.2%)
Najbardziej aktywne
PKOPKOBP40.86+0.89%
PEOPEKAO106.50-1.62%
PZUPZU43.53-1.47%
Najmocniej rosnące
CRMCORMAY1.25+25.00%
WSEWORKSERV1.56+15.56%
KRUKRUK182.00+10.17%
Najmocniej spadające
KZSKREZUS0.49-9.26%
MDGMEDICALG25.80-6.86%
FTEFORTE23.10-5.52%

 Komentarze
Podsumowanie dnia
Jacek Rzeźniczek - Stooq - 14 grudnia 2018 17:57
W piątek na globalnych rynkach akcji ponownie zawitał pesymizm i powróciła awersja do ryzyka...


więcej Komentarzy...

 DepeszeWszystkie | Biznes | Kraj | Świat 

 Wiadomości i Analizy
Po kapitał do USA
  pią, 22:20 - PWC
Piątek słabych danych
  pią, 18:00 - Xelion
Francuzi wrzucili 5 bieg... wsteczny
  pią, 15:55 - inkantor.pl
Przegląd wydarzeń następnego tygodnia
  pią, 15:35 - TMS Brokers
EUR nadal passé
  pią, 14:00 - MM Prime TFI
Kolejne obsunięcia się euro na wartości względem dolara
  pią, 12:10 - InternetowyKantor.pl
Narasta negatywna presja na euro
  pią, 11:45 - DM BOŚ
Słabsze PMI ciążą euro
  pią, 11:20 - Noble Securities

więcej Wiadomości i Analiz...


REKLAMA
 Kalendarium
17 gru, 8:00Norwegia: Eksport - listopad (poprz. 99.50 mld)
17 gru, 8:00Norwegia: Import - listopad (poprz. 64.60 mld)
17 gru, 8:00Norwegia: Bilans handlu zagranicznego - listopad (poprz. 34.90 mld)

Kalendarium | Spółki GPW | Dni wolne


 Odwiedzone
SymbolNazwaKursZm.Czas
Kwotuj walory

Odwiedzone | Ulubione

 Sonda
Pytanie: Jaką krotność rocznego swojego dochodu planujesz zaoszczędzić na emeryturę w momencie osiągnięcia wieku emerytalnego?
1-5
6-10
11-15
16-20
21-25
26-30
powyżej 30
nie oszczędzam na emeryturę

(Kliknij także aby zobaczyć wyniki)
Zaproponuj pytanie do sondy



Help - For webmasters - RSS - Terms of service - Stooq - Android App

Dow Jones, LSE, LSE Intl, Nasdaq, NYSE, NYSE Euronext, NYSE MKT, S&P and WSE quotes are supplied by vwd. TFI and UFK quotes are supplied by mojeFundusze.pl.

© 2000-2018 Stooq