Weekend - Główne rynki światowe są zamknięte 
 Symbol np: ^SPX   
 Symbol np: ^SPX   
Login i hasło     zapisz  
▼ Quotes  
nie, 27 maj 2018, 23:00 CET, NY 17:00, Londyn 22:00, Tokio 6:00 
REKLAMA
REKLAMA  Redukcja lewara potwierdzona. Co można zrobić?
 Rynek
AQ
ON | OFF
WIG58233.23+0.08% 05-25
WIG202213.240.00%05-25
WIG20 Fut2215+0.18%05-25
WIG20USD599.01-0.54%05-25
mWIG404475.77+0.21%05-25
sWIG8013765.63+0.21%05-25

S&P5002721.33-0.24%05-25
Nasdaq7433.85+0.13%05-25
EUR/PLN4.31535+0.15%05-25
USD/PLN3.70080+0.68%05-25
EUR/USD1.16606-0.53%05-25
Ropa WTI67.88-4.00%05-25
Złoto1300.11-0.33%05-25

GPW | Świat: Indeksy - Waluty
REKLAMA
 W Serwisie
Komentarze
Market On-line
Notowania
Ulubione, WIG20, GPW Akcje, Indeksy, Towary, Obligacje, Waluty...
Wiadomości
Depesze, Biznes, Kraj, Świat...
Inne
Bazy danych, Aplikacja AT, Ticker Rank, Sonda, Ranking akcjonariuszy, Transakcje pakietowe...

 Statystyka Sesji
Akcje GPWpią, 25 maj, 17:10
Wolumen:53 003 682
Obrót (PLN):708 922 815
Rosnące:141 (35.4%)
Spadające:166 (41.7%)
Bez zmian:91 (22.9%)
Najbardziej aktywne
PEOPEKAO113.50-0.26%
PKOPKOBP39.35+1.08%
PZUPZU38.05-0.21%
Najmocniej rosnące
MSZMOSTALZAB0.32+23.08%
FERFERRUM4.34+10.15%
BRABRASTER4.91+9.11%
Najmocniej spadające
GRTGRAVITON1.48-22.92%
GRIGINOROSSI0.52-11.86%
SWGSECOGROUP15.20-10.59%

 Komentarze
Na zakończenie
Jacek Rzeźniczek - Stooq - 25 maja 2018 17:27
Ostatnia sesja tygodnia nie przyniosła istotnych zmian na GPW. Podobnie jak wczoraj, od samego rana odczuwalna była obecność niewidzialnej ręki rynku.

piątek, 25 maja
 16:42 Pełna kontrola do końca  Jacek Rzeźniczek
16:20 S&P500 krok od poziomu równowagi  Jacek Rzeźniczek
16:04 Przygotowanie do końcowej obrony  Jacek Rzeźniczek
16:00 USA. Indeks Uniwersytetu Michigan, fin. (maj): 98 pkt. (prognoza 98,8 pkt.)  Jacek Rzeźniczek
15:45 Początek w USA  Jacek Rzeźniczek
15:14 DAX z powrotem na minimach  Jacek Rzeźniczek
15:03 Pierwsze naruszenie 2200 pkt. na WIG20  Jacek Rzeźniczek
14:58 Chwila refleksji w oczekiwaniu na start Wall Street  Jacek Rzeźniczek

więcej Komentarzy...

 DepeszeWszystkie | Biznes | Kraj | Świat 

 Wiadomości i Analizy
Kolejne problemy kryptowalut w USA
  pią, 22:15 - PWC
W obliczu trendów, danych i wydarzeń
  pią, 22:05 - FMCM
Debiut na rynku NC spółki CreativeForge Games SA
  pią, 19:30 - GPW
Złoty rozdaje karty
  pią, 18:10 - DM BOŚ
Hiszpania kolejnym problemem Europy
  pią, 18:00 - Xelion
EUR/USD broni wsparcia w rejonie 1,1700
  pią, 11:50 - Noble Securities
Pole do umocnienia dolara w krótkim terminie jest małe
  pią, 11:40 - DM BOŚ
Mniej bezrobotnych w Polsce. Problemy DB
  pią, 11:35 - InternetowyKantor.pl

więcej Wiadomości i Analiz...


REKLAMA
Praca w Stooq dla Full-Stack Developera
 Kalendarium
Jutro, 9:00Słowacja: Indeks zaufania konsumentów - maj (poprz. -7.10)
Jutro, 9:00Słowacja: Inflacja PPI M/M - kwiecień (poprz. 0.10%)
Jutro, 9:00Słowacja: Inflacja PPI R/R - kwiecień (poprz. 1.00%)

Kalendarium | Spółki GPW | Dni wolne


 Odwiedzone
SymbolNazwaKursZm.Czas
Kwotuj walory

Odwiedzone | Ulubione

 Sonda
Pytanie: Czy w perspektywie kolejnych 12 miesięcy średnia cena detaliczna benzyny Euro 95 przekroczy poziom 6 zł za litr?
tak
nie
nie mam zdania

(Kliknij także aby zobaczyć wyniki)
Zaproponuj pytanie do sondy



Help - For webmasters - RSS - Terms of service - About us - Jobs - Android App

Dow Jones, LSE, LSE Intl, Nasdaq, NYSE, NYSE Euronext, NYSE MKT, S&P and WSE quotes are supplied by vwd. TFI and UFK quotes are supplied by mojeFundusze.pl.

© 2000-2018 Stooq