Weekend - Główne rynki światowe są zamknięte 
 Symbol np: ^SPX   
 Symbol np: ^SPX   
Login i hasło     zapisz  
▼ Quotes  
nie, 20 sty 2019, 20:38 CET, NY 14:38, Londyn 19:38, Tokio 4:38 
REKLAMA
REKLAMA 
 Rynek
AQ
ON | OFF
WIG60289.51+0.66% 01-18
WIG202377.87+0.80%01-18
WIG20 Fut2380+0.63%01-18
WIG20USD629.50+0.51%01-18
mWIG404095.41+0.56%01-18
sWIG8010982.79-0.24%01-18

S&P5002670.71+1.32%01-18
Nasdaq7157.23+1.03%01-18
EUR/PLN4.28652-0.02%01-18
USD/PLN3.77184+0.19%01-18
EUR/USD1.13645-0.21%01-18
Ropa WTI53.80+3.32%01-18
Złoto1280.96-0.84%01-18

GPW | Świat: Indeksy - Waluty
REKLAMA
 W Serwisie
Komentarze
Market On-line
Notowania
Ulubione, WIG20, GPW Akcje, Indeksy, Towary, Obligacje, Waluty...
Wiadomości
Depesze, Biznes, Kraj, Świat...
Inne
Wykresy HTML5, Ticker Rank, Sonda, Ranking akcjonariuszy, Transakcje pakietowe...

 Statystyka Sesji
Akcje GPWpią, 18 sty, 17:10
Wolumen:58 987 373
Obrót (PLN):1 118 983 228
Rosnące:142 (37.6%)
Spadające:139 (36.8%)
Bez zmian:97 (25.6%)
Najbardziej aktywne
PKOPKOBP40.58+1.96%
PEOPEKAO115.70-0.73%
PZUPZU44.10-0.77%
Najmocniej rosnące
GNBGETINOBLE0.43+13.16%
CIGCIGAMES1.16+8.41%
VVDVIVID2.12+7.07%
Najmocniej spadające
ATLATLASEST0.86-14.00%
RBWRAINBOW22.00-8.33%
ERGERG34.60-6.74%

 Komentarze
Na zakończenie - gdyby nie dane, byłyby fajerwerki
Tomasz Gessner - EFIX Dom Maklerski - 18 stycznia 2019 18:14
Dzisiejszą sesja, pomimo wzrostu WIG20 o 0,8%, pozostawia po sobie lekki niesmak. Układ techniczny był dla byków typowo...

piątek, 18 stycznia
 17:38 Udany tydzień mWIGu  Tomasz Gessner
17:29 11200 pkt. na DAX zaksięgowane  Tomasz Gessner
17:23 Eurodolar przykładem tego, co nie wyszło  Tomasz Gessner
17:11 Kropka nad "i" na ropie  Tomasz Gessner
15:09 Byki na DAX już jedną nogą w domu  Tomasz Gessner
14:33 USD/CAD po danych  Tomasz Gessner
14:30 Kanada: Inflacja CPI (grudzień) -0,1% m/m 2% r/r (prognoza -0,4% m/m 1,7% r/r)  Tomasz Gessner
14:22 USD/CAD - o 14:30 inflacja CPI z Kanady  Tomasz Gessner

więcej Komentarzy...

 Sponsorowane
Czy to już bessa? Zobacz Prognozy przygotowane przez nagradzanych analityków
TMS Brokers
Jak będą kształtować się globalne trendy na rynkach? Które indeksy giełdowe będą tracić najwięcej? Dowiedz się więcej!
 DepeszeWszystkie | Biznes | Kraj | Świat 

 Wiadomości i Analizy
Silny dolar czy nieciekawa konsolidacja?
  sob, 21:10 - FMCM
To nie ryzyko spadło, ale świadomość jego występowania
  sob, 12:35 - PWC
Debiut na rynku NC spółki QuarticOn SA
  pią, 17:00 - GPW
Przegląd wydarzeń następnego tygodnia
  pią, 16:25 - TMS Brokers
Optymistyczne plotki i smutne fakty
  pią, 15:35 - inkantor.pl
Optymizm coraz większy
  pią, 15:05 - Q Value
Dobre nastroje na koniec tygodnia
  pią, 14:25 - MM Prime TFI
Najpopularniejsze akcje w Polsce i na świecie wśród klientów Saxo w 2018 r
  pią, 13:50 - Saxo Bank

więcej Wiadomości i Analiz...


REKLAMA
 Kalendarium
Jutro, 8:00Niemcy: Inflacja PPI M/M - grudzień (poprz. 0.10%)
Jutro, 8:00Niemcy: Inflacja PPI R/R - grudzień (poprz. 3.30%)
Jutro, 10:00Polska: Inflacja PPI R/R - grudzień (poprz. 2.70%)

Kalendarium | Spółki GPW | Dni wolne


 Odwiedzone
SymbolNazwaKursZm.Czas
Kwotuj walory

Odwiedzone | Ulubione

 Sonda
Pytanie: Jaką krotność rocznego swojego dochodu planujesz zaoszczędzić na emeryturę w momencie osiągnięcia wieku emerytalnego?
1-5
6-10
11-15
16-20
21-25
26-30
powyżej 30
nie oszczędzam na emeryturę

(Kliknij także aby zobaczyć wyniki)
Zaproponuj pytanie do sondy



Help - For webmasters - RSS - Terms of service - Stooq - Android App

Dow Jones, LSE, LSE Intl, Nasdaq, NYSE, NYSE Euronext, NYSE MKT, S&P and WSE quotes are supplied by vwd. TFI and UFK quotes are supplied by mojeFundusze.pl.

© 2000-2019 Stooq